AÖF KURSLARI BURSA

Bursa Feyza Eğitim Merkezi’nde

Bilgisayar İşletmenliği - Bilgisayarlı Muhasebe - On Parmak Klavye -AÖF Açık Öğretim Kursları
 

*Bursa’da Bilgisayar İşletmenliği Kursları, Bilgisayarlı Muhasebe Kursları, On Parmak Klavye Kursları Bursa’da Feyza Eğitim Merkezi’nde Mesleki Yeterlilik Eğitimleri Milli Eğitim Onaylı Sertifika ile verilmektedir.
 

Bursa Feyza Eğitim Merkezi Sertifika Programları
*Bursa’da Sertifika Programlarının hedefi hızlıca konular hakkında bilgi sahibi olmak ve Milli Eğitim Onaylı olan Sertifikalara sahip olmaktır.
1- Bursa’da Bilgisayar İşletmenliği Kursları
2- Bursa’da Bilgisayarlı Muhasebe Kursları

3- Bursa’da Mekanik Daktilo ve Bilgisayarlı Daktilografi (Bursa’da On Parmak Kursları)
 

Bursa’da BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ KURSU SERTİFİKA PROGRAMI

Temel Bilgisayar kavramları Donanım ve Klavye kullanımı

Profesyonel yazı yazma programı Microsoft Word

Tablo ve grafik hazırlayıcı Microsoft İleri Excel

Ofis yönetiminde Microsoft Outlook

Slayt ve sunumlarınızda Microsoft PowerPoint

 

Ücreti:
Toplam Ücret Taksitli 250 TL (30 Haziran a kadar 200 TL/3 Taksitle)

Peşin Nakit Ödeme: 200 TL (30 Haziran a kadar 149 TL Peşin)

 

Bursa Feyza Eğitim Merkezi’nde Sertifikalar:

Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikası

Feyza Eğitim Center Sertifikası

(Bursa’da) Bilgisayar İşletmenliği adı verilen Bilgisayar Kullanma Yetkinliği, iş arayan ve iş hayatında başarılı olmak isteyen herkes için gerekli bir özelliktir. Hangi akademik eğitimi almış olursa olsun, hangi saha ya da departmanda çalışılacaksa çalışılsın mutlaka bilinmesi ve kullanılması zorunludur.
Bursa’da Feyza Eğitim Merkezi olarak, verdiğimiz eğitimlerde kursiyerlerimizin bu konularda pratik hale gelmesini sağlamak, iş dünyasının sürekli işi olan data kullanımı ve raporlama gibi işlemlerini pratik olarak yapmasını sağlamaktır. Bu konularda yüzeysel bilgiye sahip olmak ile net ve detay bilgiye sahip olmak arasında çok büyük fark vardır. Sözgelimi, hazırlayacağınız bir raporu 15 dk yerine 2 saatte hazırlıyorsanız size kaybettirdiği zamanı ve verimsizliği düşünebilirsiniz.
İngiltere'de Belediye çalışanları üzerinde yapılan bir araştırmada, bilgisayar kullanabildiğini sandığı halde tam bilgi sahibi olmayanların;
1-Kendilerine verilen görevleri yerine getirirken zaman kaybı yaşandığını
2-Bilemedikleri konuları, bilenlere sorarak onların zamanlarını çalmaları
şeklinde sorunlar olduğu tespit edilmiş ve tüm çalışanlar detaylı bir bilgisayar eğitiminden geçirilmiştir. Bunun sonucunda verimliliğin %28 gibi büyük bir oranda arttığı gerçeği ile karşılaşılmıştır. Bu yüzden şuanda İngiltere de ve çok yerde, bilgisayar kullanmayı bilen değil, bilgisayarı iyi derecede kullanmayı bilen kimseler işe alınmaya özen gösterilmektedir.

OFİS PROGRAMLARI; bilgisayarı etkin kullanabilmek için öğrenci öğretmen çalışan mühendis ya da kim olursa olsun herkesin ihtiyacı olan ortak bir platform haline gelmiştir.

BURSA’DA BİLGİSAYARLI MUHASEBE KURSU SERTİFİKA PROGRAMI

Bursa’da Feyza Eğitim Merkezi Bilgisayarlı-Ön muhasebe inceliklerine kadar öğretilmekle beraber, Genel Muhasebe konusunda temel mantık ve kullanım verilerek ön muhasebede daha başarılı olmaları sağlanır. Ön Muhasebe; öncelikle, günlük ticari faaliyetlerden ve firmanın ticari gidişatından haberdar olmak isteyen, firma ortakları ile yöneticilerine karşı yapılan muhasebedir. İkinci planda ise firmaya ait işlemlerin genel muhasebeden önce sınıflama ve kaydetme aşamasıdır. Resmi evrakların Genel muhasebeye düzgün olarak akışını sağlar. Ön muhasebede bir firmanın; stok (ticari mallar), cari hesap (alıcılar, satıcılar vs.), banka, çek ve senet, fatura, irsaliye, irsaliyeli fatura, kasa, demirbaş takibi yapılır. Ön muhasebeye ek olarak ETA programı üzerinde personel mevzuatı ve ücret bordrosunun düzenlenmesi gösterilmektedir.

Dersler bilgisayar üzerinde 5 ayrı ticari program kullanılarak pekiştirilir:
ETAV8SQL
LOGO(LKS)
MİKRO

ZİRVE

BAYT

 

NOT: İsteğe bağlı gruplarda sadece ZİRVE-BAYT Programları için ders verilmektedir.)
 

Ücreti:

Toplam Ücret Taksitli 250 TL (30 Haziran a kadar 200 TL/3 Taksitle)


Peşin Nakit Ödeme: 200 TL (30 Haziran a kadar 149 TL Peşin)

Sertifikalar:
Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikası

Feyza Eğitim Center Sertifikası

 

BURSA’DA AÇIK ÖĞRETİM KURSLARININ ÖRGÜN ADRESİ
Bursa Feyza Eğitim Merkezi Açık Öğretim Kurslarımızda tek hedef sınıf geçmek olmayacak; 25 yıllık Feyza deneyimi ile hem derslerini başaracak, hem de öğrendiğiniz derslerin piyasa içindeki uygulamalarını öğreneceksiniz.
(Bursa’da) Açık öğretim sistemi İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi ve Açık öğretim Fakültesi’nden oluşmaktadır. Bu fakültelerin 4 yıllık tüm bölümleri ile 2 yıllık bölümlerde Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Bankacılık ve Sigortacılık, Halkla ilişkiler, Dış Ticaret, İşletme, Muhasebe, Yerel Yönetimler, Turizm, Büro Yönetimi ve Sosyal Bilimler gibi daha bir çok bölümleri için kurslar yapılmaktadır. 2 yıllık bu bölümlerin 2.Sınıf dersleri sadece Feyza Eğitim tarafından verilebilmektedir.
Türk Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencilerinin tercih edebileceği en güçlü alternatif Bursa’da Feyza Eğitim’dir. Bursa Feyza Eğitim Açık Öğretim’de 2009-2010,2010-2011,2011-2012,2012-2013,2013-2014, yıllarında en yüksek başarıyı yakalayan kurumumuz 2014-2015 dönemlerinde de en yüksek başarıyı sağlayacaktır.
Kurslarımız garantilidir. Derse devamsızlık yapmadan devam ettiği halde başarısız olanlara dersler tekrar ücretsiz olarak verilir.
ÖĞRENCİ DOSTU Feyza'nın akademik ortamı size örgün üniversiteyi aratmayacak ve sosyal ortamı size yeni arkadaşlıklar ve çevre kazandıracak.

BURSA’DA AKADEMİK EĞİTİMİN ADRESİ
 

Bu işi önemsiyoruz, çok ciddiye alıyoruz. Öğrencilerimizin de ciddiye almalarını istiyoruz.
İş dünyası kendini yetiştirmiş personel sıkıntısı yaşarken, mezun olanlar da iş bulamamanın sıkıntısını çekmektedirler.
İş dünyasının iş arayanı değil, arananı olmak istiyorsanız, iyi bir eğitimle alınmış diplomaya, iyi bir İngilizceye ve bilgisayar donanımına ihtiyacınız var demektir.
İşte Bursa Feyza Eğitim Center size bu 3 maddeyi de sağlıklı bir şekilde kazandırmaktadır.
Öğrencilerimizin iş dünyası ile tanışmasını sağlıyoruz, onları iş dünyasına tanıtıyoruz.
İyi bir gelecek için elimizden geleni yapıyoruz.
BURSA’DA AKADEMİK EĞİTİM VERİYORUZ

 

Çeşitli sebeplerle Örgün eğitim okuma şansınız olmadı ve AÖF okumaya karar verdiniz.
Bu sizin elinize geçmiş büyük bir fırsat. En iyi üniversite hangisi diye düşünüyorsunuz;
Önce en iyi üniversiteden ne kastettiğinize dikkat edin. Eminiz ki en iyi eğitimi veren üniversiteyi kastediyorsunuz.
Diplomanızı Anadolu Üniversitesi’nden alacaksınız, ancak eğitiminizi 1989’dan bu yana Bursa ya onbinlerce yetişmiş insan kazandıran Feyza Eğitim’de alacaksınız. Bursa Feyza Eğitim, iş dünyasında yakından tanınan, güvenilen ve pek çok işyerinde bir mezununun çalıştığı bir kurumdur. Asla sadece sınıf geçmeyi sağlayacak ezberci anlayışa sahip değiliz ve Öğrenmeniz gereken dersleri ENİYİ öğretecek kurum olduğumuza inanıyoruz.
İyi yetişmeyi düşünüyorsanız adresiniz ve tercihiniz kesinlikle Feyza Eğitim Center olmalıdır.
BURSA’DA ÖĞRENCİ ODAKLI EĞİTİM

 

Her türlü planımızı programımızı öğrencilerimize göre yapıyoruz. Bir yandan dersleri en iyi şekilde başarmayı, en iyi şekilde öğrenmeyi, bir yandan da Sosyal faaliyetlerle öğrencilerimizi her anlamda geliştirip geleceğe hazırlamaya çalışıyoruz. Modern ortamda eğitim veriyoruz.
Kurumumuz işhanında kiralanan bürolardan değil Eğitim amaçlı hazırlanan 1200 M2 kapalı alana sahip, öğrencimizin yararlanacağı her türlü imkana sahip bir tesis niteliğindedir.
Ulaşımımız Bursa’nın her yerinden çok rahat sağlanabilir. Otobüs durakları hemen binamızın önünde, Metro istasyonu ise sadece 3 dk mesafededir.
Ara sokaklarda değil Heykel’de Ana cadde üzerindedir.
Yayınlarımız kendimize ait özenle hazırlanmış yayınlardır. Bursa’da kendi yayınları olan tek kurumdur. Ve bunlar Öğrencilerimize ücretsiz olarak verilmektedir.
Bursa Feyza’da sahip olacağınız en önemli unsur ise SAMİMİYET ‘tir. Hiç bir yerde bulamayacağınız, yalansız dolansız, samimi bir yaklaşım bulacaksınız.
Öğrenmek ve gelişmek istiyorsanız lütfen FEYZA EĞİTİM’ i tercih ediniz, ASLA pişman olmayacaksınız.

 

2014-2015 Güz-Bahar Dönemi Dersleri için erken kayıt avantajından yararlanabilirsiniz.

Telefon : 224 223 67 67

 

SIZDE YORUM YAZIN
DeğiştirBu Sayfa 1 kere okunmuştur.